Respekt • Despekt

Respekt:

Akční ČT

Hodinu a půl trvající pořad Kauzy Jaromíra Soukupa na TV Barrandov byl celý věnován ČT. Soukup ji líčil jako instituci řízenou pochybnými lidmi, neefektivně vyrábějící vlastní pořady a nehospodárně zacházející s veřejnými prostředky. ČT na proud lží, polopravd a manipulací reagovala okamžitě, na svém Twitteru už v průběhu pořadu vyvěšovala příspěvky, kterými lži vyvracela. Během večera se takových statusů na síti objevilo dvanáct.

Despekt:

Za nízké mzdy

Čeští dopravci možná nebudou muset vyplácet svým zaměstnancům západní mzdy. Jejich přání – aby byla tranzitní doprava vyňata z chystané novely o vysílání pracovníků – v Bruselu prosazoval ministr dopravy Dan Ťok (ANO) spolu s europoslankyní Martinou Dlabajovou (ANO). Podle mluvčího sdružení Česmad Bohemia Martina Felixe parlament EU bude o věci teprve jednat a ve hře je i zvláštní silniční balíček, ke zvláštním pravidlům pro dopravce je podle něj ovšem slibně nakročeno.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte