Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Za propojené vědy

Od počátku finanční krize ve světě probíhají velké debaty o krizi a reformě ekonomické vědy a její výuky. České univerzity tyto debaty zatím míjely. Nyní ale Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích jako první podpořila mezinárodní studentskou iniciativu volající po větší spolupráci ekonomie s ostatními společenskými a humanitními vědami. Za pionýrský krok jí patří Respekt.

Despekt:

Hlavně nic vážného

„V žádném případě nedovolím, aby tímto způsobem byly strašeny nebo zatahovány do celospolečenské vážné debaty děti,“ řekla Kateřina Valachová. Ministerstvo školství proto nebude do škol distribuovat komiks, jenž žáky staví do role uprchlíků, který připravil Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. To je ale omyl: škola by právě měla žáky orientovat ve vážných společenských debatách.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte