07_Panasonic_Wonder-Life-BOX2020

Hvězdné nebe, pod kterým jsem v posteli usínala, ustoupilo novému dni a zpěvu ptáků. Trilkují jen pro dobrou náladu posluchače, na zdi ložnice se pomalu kymácejí stromy a člověk by skoro zapomněl, že je uprostřed nejhustší městské zástavby. Šelest listů jen podtrhuje dokonalost programu vyvinutého pro tu nejlepší variantu ranní nálady. V dokonale zvukově i světelně izolovaném pokoji jsem se vyspala nejspíš dobře, to potvrdí graf zobrazující moji spánkovou křivku. Podlaha má teplotu optimálně nastavenou ve vztahu k počasí, a tak jdu bosá k zrcadlu a nehybně čekám, až bude můj odraz doplněn o základní informační hodnoty. Naskakuje můj pulz, krevní tlak a vyhodnocení míry úsměvu. Senzory za zrcadlem, napojené na počítačovou síť, považují poslední hodnotu za chabou. Chytrá domácnost zjednává nápravu a zpěv ptáků z reproduktorů hned nahrazuje veselejší hudba, která mi má pomoci dosáhnout správného usměvavého rozpětí.

Když ukročím nad umyvadlo doprava, hned se mi nabídne řešení mé nezáviděníhodné úsměvové situace. Ve formě make-upu. Ten se objeví na mém obličeji v zrcadle – kamera spolupracuje s aplikací, která mi varianty zkrášlení navrhuje a je schopná mi ukázat krok za krokem, jak jej na svém obličeji zrealizovat. Zkouším i různé druhy knírků a vousů, to je ale určeno spíše pánovi domu, tak se půjdu raději optimálně obléknout. Další kamera za zrcadlem u šatny mi navrhuje ideální barevné ladění oděvu. Chytrým telefonem hledám nejvhodnější barvu, mé aktuální černé triko se…

I_obalka_R38
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 45 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

I_obalka_R38
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 45 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte