Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

Dobrá práce
respekt • Autor: Respekt

Učitelé a placené prázdniny

Zdá se, že trapná praxe, kdy se školy na letní prázdniny zbavovaly učitelů, aby je nemusely dva měsíce platit, konečně skončí. Vláda schválila návrh zákona, který to zakazuje. Učitelé mají vzhledem k důležitosti své práce malé platy a placené prázdniny by jim měly zůstat jako malá výhoda, kterou jiná povolání nemají.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Pokuta za paní Halinu

Pořad Minutky paní Haliny, který vysílá veřejnoprávní televize a jenž trvá zhruba minutu, se ukazuje být pouhou neoznačenou reklamou na kuchyňské spotřebiče. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje udělit pokutu 2,5 milionu za neoznačenou reklamu a dalších 2,5 milionu za to, že Česká televize reklamu, již má vyloučenou, vůbec uvádí. Trest by měl přijít i proto, aby si televize zapamatovala, že privatizace programu veřejnoprávnímu médiu nesluší. 

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte