sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

 

Odvážná nemocnice

Jako první v Česku se Fakultní nemocnice v Hradci Králové otevřela čínské medicíně. S nápadem využít prázdný pavilon pro ambulance, kde budou léčit čínští lékaři spolu s českými kolegy, přišel ředitel Roman Prymula. Stojí především o akupunkturu, u které jsou jasně prokázané výsledky při léčbě chronické bolesti. Zdaleka ne všichni jsou ale nadšeni. Vědecká rada České lékařské komory sice nemá nic proti akupunktuře, tvrdí ale, že v Hradci „otevřeli Pandořinu skříňku směrem k šarlatánským metodám“. 

 


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

ODS a nepozvaní expředsedové

Na svůj kongres, kde o uplynulém víkendu volili nové vedení, občanští demokraté nepozvali ani jednoho ze svých tří dosavadních předsedů. Pravda, takový Václav Klaus se od ODS odklonil natolik, že při posledních volbách vyzýval voliče, aby ji nevolili. Jenže špatné vztahy s bývalými šéfy patří k nejchroničtějším chorobám české politiky a ODS se ji ani nepokouší vyléčit.    

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte