sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

Good bye, roaming

Evropský parlament se odhodlal jít konečně do rozhodující bitvy s telefonními operátory a schválí konec drahého roamingu v Evropě. Pokud věc posvětí Evropská rada a národní vlády, měli bychom od prosince 2015 volat po Evropě za stejné ceny jako v Česku.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Stíhání Semelové

Brněnské státní zastupitelství chce stíhat komunistickou radikálku, poslankyni Martu Semelovou, za popírání zločinů komunismu. Semelová v únoru v České televizi zapochybovala, že přiznání Milady Horákové byla vynucená. Jako bonus prohlásila, že by srpen 1968 nenazvala okupací.

O trestnosti popírání holocaustu v Evropě  pochybuje málokdo s ohledem na rozsah zločinu a úctu k obětem. Také ale souvisí s tím, jak pracně se podstata a detaily z tzv. konečného řešení dostávaly na veřejnost. Česká společnost by ale měla v zájmu svobody slova unést extremistické pochybnosti o jednotlivých, dobře zdokumentovaných, jasných zločinech své vlastní totality.  

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte