sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

respekt.gif
respekt.gif

Okluzní fronta na vlastní kůži

Jestli má někdo s rozmary počasí opravdu bohaté zkušenosti, jsou to nové „rosničky“ České televize. Ta se připojila k mezinárodnímu projektu Days of Hope a v následujících týdnech budou počasí divákům předpovídat lidé bez domova. Zdánlivě banální minuta na obrazovce má těm, jimž se život vymkl z rukou, ukázat, že cesta zpátky existuje; těm šťastnějším u obrazovek zase připomenout, že lidé bez domova stojí za pozornost a pomoc i bez toho, že hlásí počasí.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Budoucnost vašeho města? Pochopitelně tajná

V Liberci se odehrává další díl seriálu „Neprůhledná samospráva“. Magistrát nabídl svým občanům veřejné projednávání nového územního plánu. Následné projednávání jejich námitek bude ovšem tajné. Takže jestli jejich návrh zastupitelé shodí pod stůl, nebo ne, se občané dozvědí, až když bude plán hotový. Což vzhledem k tomu, že schvalování budoucnosti Liberce je v plánu na červen příštího roku, bude pozdě. A Liberec se nevratně promění, občanům před očima, ale za zavřenými dveřmi.

 

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte