Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

RESPEKT - DESPEKT

06_resp_stransky_R05_2011_n.jpg
06_resp_stransky_R05_2011_n.jpg

RESPEKT

06_resp_stransky_R05_2011_s.jpg
06_resp_stransky_R05_2011_s.jpg
Švýcaři se pirátů nebojí

Švýcarští policisté potrestali rychlou jízdu českého piráta silnic odebráním řidičáku a zálohou na pokutu ve výši devadesát tisíc korun. V úseku s povolenou osmdesátkou jel Čech 190. Zatímco tedy čeští silniční agresoři (například známý řidič terénního mercedesu se značkou 2222 Trpišovský) za mediálního zájmu a bezmoci policie řádí dál, ve Švýcarsku je to „jednou a dost“.

 

 

 

 

 

DESPEKT

06_despekt_jaros_R05_2011_s.jpg
06_despekt_jaros_R05_2011_s.jpg
Havel a justiční mafie

Bývalá nejvyšší státní zástupkyně Vesecká je z účasti v justiční mafii nařčena neprávem, říká v rozhovoru pro LN Václav Havel. Vždyť přece pouze jednou přesunula kauzu Čunek jinam a navíc „to měla právnicky zdůvodněno“. Stejně tak vlastně podle Havla není žádná justiční mafie – to se jen nešťastní soudci a žalobci museli scházet v „jediné slušné hospodě, která u jejich paláců byla“. A zbytek prý zařídily drby.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte