Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

Příjmy, výdaje, náklady, rezervy. Začínají už od malička.
Příjmy, výdaje, náklady, rezervy. Začínají už od malička. • Autor: Matěj Stránský

RESPEKT

Průhlednější zdravotnictví

Ministr zdravotnictví Leoš Heger prosadil pravidlo, po kterém se dlouho volalo a díky kterému budou všem Čechům chodit každoroční zprávy o tom, kolik stálo pojišťovny jejich zdraví. Detailní výpisy jsou odborníky už roky označované za klíčový nástroj v boji proti podvodům lékařů. Ti často vykazovali neprovedené či složitější a lépe placené úkony, než jaké ve skutečnosti lidem naordinovali.

DESPEKT

Selekce dětí

Jako ozvěna zcela jiných dob působí nápad ředitele pražského gymnázia PORG Václava Klause mladšího, který by rád, aby plánované srovnávací testy pro žáky pátých a devátých tříd základních škol rozhodovaly doslova o jejich celém dalším životě – kdo by v nich podle Klausových představ neuspěl, měl by mít zavřené dveře k maturitě i dalšímu vyššímu vzdělání.

 

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte