Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

1937125670_df38a34af4_t.jpg
1937125670_df38a34af4_t.jpg • Autor: Respekt

 

RESPEKT

Za legalizaci kaktusů

Pěstování kaktusů obsahujících návykovou látku mezkalin bude opět legální. Rozhodlo tak ministerstvo spravedlnosti s tím, že trestní zákon se vztahuje pouze na pěstování máku, konopí a koky, nikoli kaktusů. Beztrestnost se bude týkat jen lidí, kteří sukulenty pěstují na okrasu. Mezkalin, známý také jako „droga pravdy“, vyvolává ztrátu orientace v čase a prostoru a vyskytuje se například v kaktusu San Pedro.

 

DESPEKT

Drahá rada pro Vondru

Navzdory slovům o nutných úsporách utratil ministr obrany Alexandr Vondra během několika měsíců 280 tisíc korun za externího mediálního poradce Petra Blažka. Za státní peníze (26 500 Kč) si od něj Vondra nechal vypracovat třeba analýzu toho, jak působil v Otázkách Václava Moravce. Analýza ministrova výkonu v pořadu Hyde park vyšla dokonce na 43 750 korun. Mediálních poradců má přitom Vondra dost, na jeho tiskovém oddělení pracuje patnáct lidí.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte