Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

RESPEKT - DESPEKT

06_respekt_dalnice-silnice_cudlin_R48_2010_n.jpg
06_respekt_dalnice-silnice_cudlin_R48_2010_n.jpg

RESPEKT

06_respekt_dalnice-silnice_cudlin_R48_2010_s.jpg
06_respekt_dalnice-silnice_cudlin_R48_2010_s.jpg
Pryč s billboardy

Reklamní billboardy během několika let zcela zmizí z českých dálnic a rychlostních silnic. Oznámilo to Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) s tím, že s odstraňováním se má začít už příští rok. Silniční billboardy dlouhodobě kritizovali řidiči, policisté i dopravní odborníci a hustota jejich rozmístění v Česku neměla ve srovnání s civilizovaným světem obdoby. Nové vedení ŘSD si za rozhodnutí, ke kterému se jeho předchůdci nedokázali po léta rozhoupat, zaslouží respekt.

 

 

 

 

 

DESPEKT

06_despekt_pithart_gunter-bartos_R48_2010_s.jpg
06_despekt_pithart_gunter-bartos_R48_2010_s.jpg
Křeslo pro Pitharta

Každý šestnáctý senátor bude místopředseda. Tak se rozhodla horní komora na své ustavující schůzi. Na rozdíl od poslanců, kteří letos na jaře snížili z úsporných důvodů počet místopředsedů z pěti na tři, se senátoři rozhodli, že šetřit nebudou. A podílí se na tom bohužel i zasloužilý lidovecký senátor Petr Pithart, který obsadil místopředsednické křeslo do počtu ke dvěma místopředsedům z ČSSD a dvěma z ODS. Zdálo by se, že politik, který si zakládá na své důvěryhodnosti a rozvaze, nebude mít zapotřebí obsadit zbytečný post. Ale obsadil ho. Despekt.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte