06_R12_respekt-_kaey_n.jpg
06_R12_respekt-_kaey_n.jpg • Autor: Respekt

06_R12_respekt-_kaey_s.jpg
06_R12_respekt-_kaey_s.jpg • Autor: Respekt
Dočkali jsme se: jaro je tady!
Je s podivem, že Češi jako národ běžkařů, sjezdových lyžařů a snowboardistů okupujících přes zimní měsíce středoevropská pohoří, tolik žehrají právě na to, že v zimě je zima. Úpěnlivé volání po přívětivějším počasí ozývající se ze všech míst bylo nicméně v posledních týdnech neoddiskutovatelným faktem. A bohové jara volání ze země vyslyšeli, rtuť na venkovních teploměrech se vyšplhala nahoru a nemusíme už zažívat teplotní šoky při opouštění našich přetopených příbytků a kanceláří. Louky rozkvetou, louže a bláto zmizí. Respekt jaru.

06_R12_despekt_josef-nosek_s.jpg
06_R12_despekt_josef-nosek_s.jpg • Autor: Respekt
Neukáznění řidiči bodují dvakrát
Zatímco si policie i úřady marně lámou hlavu nad tím, jak snížit vysoký počet mrtvých na českých silnicích, bude pojišťovna Slavia řidiče za přestupky dokonce odměňovat. Řidiči se tak mohou za pár set korun ročně pojistit nejen proti pokutě, ale například i proti ztrátě řidičského průkazu. A čím horší chování na silnicích, tím lépe – pojišťovací agenti vyplácí peníze jen při přestupcích, kdy řidič dostal minimálně jeden trestný bod. Nejen za podporu špatného chování na silnicích, ale i za argumentaci, že pojištění je pouze ochrana pro vzorné řidiče, si pojišťovna Slavia jednoznačně zaslouží despekt.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte