Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Na Vysočinu se vrátili čápi. V Praze na Hradčanském náměstí přednesl svůj zásadní projev k Evropanům americký prezident Barack Obama. Škoda začala vyrábět fabie v Indii. V jackpotu jarní Sportky čekalo na svého výherce 141 milionů korun.

  • Autor: Respekt
• Autor: Respekt
Fotografie: ilustrační obrázek - Autor: Pavel Reisenauer • Autor: Respekt
Fotografie: ilustrační obrázek - Autor: Pavel Reisenauer • Autor: Respekt

Na Vysočinu se vrátili čápi. V Praze na Hradčanském náměstí přednesl svůj zásadní projev k Evropanům americký prezident Barack Obama. Škoda začala vyrábět fabie v Indii. V jackpotu jarní Sportky čekalo na svého výherce 141 milionů korun. Ekonomické předpovědi jsou mnohem pesimističtější, než jsme ještě před pár týdny odhadovali, komentoval generální sekretář OECD Angel Gurria novou zprávu své organizace o výhledech světové krize, která podle OECD srazí v nadcházející době ekonomiky třiceti nejrozvinutějších zemí zhruba o pět procent dolů a bez práce se ve vyspělých zemích ocitne nejméně jeden člověk z deseti. „Manažeři šetří, milenky jsou v krizi,“ informovala čtenáře své ekonomické rubriky titulkem na první straně Mladá fronta DNES, jejíž reportéři mimo jiné vypátrali, že „jakmile se přestává dařit pracovně, klesá dříve úspěšným byznysmenům i sexuální apetit“. Americkým hororem o upírech Angel zahájila vysílání Prima COOL – „televizní stanice pro mladé a bohaté diváky“. Česko navštívil izraelský prezident Šimon Peres. Podražily letenky. Svědectvím rodiny vyšlo najevo, že nedávno na Šumavě zmrzlý guru českých výletníků Jiří Svoboda se narodil v roce 1937, a byl tudíž o deset let starší, než jsme mysleli. Do hokejové extraligy se vrátila Kometa. Zdá se, že snaha diverzifikovat zdroje zemního plynu ve střední Evropě dostala velkou, ne-li…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 54 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 54 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.