Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Civilizace

Něco turistům

Občas se stane, že má člověk po krk klasických dovolených a zatouží po něčem víc, než je klimatizovaný pokoj s minibarem.

Občas se stane, že má člověk po krk klasických dovolených a zatouží po něčem víc, než je klimatizovaný pokoj s minibarem. Pak se vyplatí navštívit stránku typu www.treking.cz. Vedle tipů na výlety, fotografií ze zajímavých výstupů, soutěží, testování a prodeje outdoorového vybavení zde najdete i seznamku. Během pár minut seženete kontakt na lidi, kterým vypadl z vodácké nebo horolezecké party člověk, a tak hledají někoho k sobě. Můžete podat i vlastní inzerát.

Další možností je navštívit stránku www.adrex.cz. Naleznete tu třeba seznam půjčoven horolezeckých potřeb, adresy potápěčských škol nebo články o výstupu na Mont Blanc. Rady a zážitky cestovatelů mířících do blízkých i vzdálených koutů světa najdete na adrese www.kalimera.cz, kde jsou i praktické informace typu náklady na cestu po Chile, jak získat sponzora na expedici a další.

Autorka je studentkou gymnázia v Táboře.

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 41 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

200642-vobr-01_obalka_velka.gif • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 41 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.