Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

Editorial

Vážené dámy a pánové,
je mi potěšením vám říct, že Respekt získal ocenění Časopis roku 2005, které vyhlašuje Unie vydavatelů. V našem případě šlo o kategorii zpravodajských a ekonomických titulů.

Vážené dámy a pánové,

je mi potěšením vám říct, že Respekt získal ocenění Časopis roku 2005, které vyhlašuje Unie vydavatelů. V našem případě šlo o kategorii zpravodajských a ekonomických titulů. Z nového Respektu bych vás rád upozornil na články k blízkým volbám: komentář a analýzu možných povolebních scénářů. Pro titulní text čísla jsme ale zvolili něco jiného.

Respektu se podařilo získat svazek komunistické tajné policie vedený na Jaromíra Nohavicu. Pan Nohavica se s námi dvakrát sešel a výsledkem je článek, v němž poprvé otevřeně mluví o své minulosti. Naším cílem rozhodně nebylo jej nějak soudit nebo skandalizovat. Pokoušíme se porozumět době, kterou jsme ještě nedávno všichni žili.

Srdečně zdraví

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Marek Švehla

zástupce šéfredaktora

svehla
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Od roku 1994 jich napsal/a 2179
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte