Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1431.gif
mobrazek_1431.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1431.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Jižní Čechy zasáhla bouře a vytrvalý déšť. Vyděšení chataři prchli domů z dosahu stoupajících hladin řek. Šéf Kinského rybářství ve Žďáru nad Sázavou Petr Kulhánek varoval v tisku spotřebitele, že vinou letošního chladného počasí budou na Vánoce menší kapři. Mohutné záplavy ve Štýrsku přerušily řadu oblíbených tras pro přesun Čechů k Jaderskému moři a zpět. Velká voda se otřela i o severní Moravu, když muselo být několik desítek lidí evakuováno ze zaplavených činžáků v Karviné a Českém Těšíně. Baroš přestoupil z Liverpoolu do Aston Villy. Na pouti v Lukách vypadl ze špatně zajištěného kolotoče jedenadvacetiletý mládenec a zlomil si nárt. 60 let po válce se česká vláda omluvila všem sudetským Němcům, kteří aktivně bojovali proti nacismu a český stát je pak přesto zahrnul mezi nepřátele a spolu s celou kolektivně odsouzenou sudetoněmeckou menšinou vyhnal z jejich domovů do Bavorska a do Rakous. Prezident Václav Klaus vládní omluvu označil za „zbytečné a prázdné gesto, které může v konečných důsledcích poškodit Českou republiku a její zájmy“. Z psychiatrické léčebny v Kosmonosích uprchl další deviant. Scházel jsem se s nimi, měl jsem z nich strach, ale říkal jsem jen neutrální, známé věci – měl jsem kariéru před sebou, byl jsem blbej, možná jsem byl srab, ale nikdy jsem nebyl hajzl, řekl v České televizi herec Jan Kanyza, o kterém vyšlo najevo, že během normalizace donášel…

v35.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 40 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v35.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 40 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte