Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

Editorial

Vážené čtenářky a čtenáři,
právě začíná nový školní rok (nebojte, máte ještě dva dny), a tak na téma školství otiskujeme <A HREF="http://respekt.cz/c1-36246620-co-date-detem-do-skoly">komentář</A>, <A HREF="http://respekt.cz/c1-36246520-potrebuju-neco-po-sobe-zanechat">rozhovor</A> a <A HREF="http://respekt.cz/c1-36246670-a-zase-o-jednu-skolu-vic">text o prvním waldorfském lyceu v Česku</A>. Věnovali jsme se ale i prezidentu Václavu Klausovi, jemuž se v těchto dnech přehoupne mandát do druhé poloviny. Vzhledem k tomu, že prezident má stále silnější vliv na tuto společnost, věnovali jsme jeho osobě <A HREF="http://respekt.cz/c1-36246650-klausovo-prave-poledne">hlavní článek na straně 13</A>. Pozornost si určitě zaslouží i <A HREF="http://respekt.cz/c1-36246530-prisli-k-nam-velci-bratri">text o fenoménu reality show</A>, který hýbe Českem. V článku se ale dočtete i o jejich fungování v zahraničí. Jinak děkujeme za utěšeně rostoucí korespondenci se zajímavými podněty a za inspirativní debatu na našich internetových stránkách.

Vážené čtenářky a čtenáři,

právě začíná nový školní rok (nebojte, máte ještě dva dny), a tak na téma školství otiskujeme komentář,rozhovortext o prvním waldorfském lyceu v Česku. Věnovali jsme se ale i prezidentu Václavu Klausovi, jemuž se v těchto dnech přehoupne mandát do druhé poloviny. Vzhledem k tomu, že prezident má stále silnější vliv na tuto společnost, věnovali jsme jeho osobě hlavní článek na straně 13. Pozornost si určitě zaslouží i text o fenoménu reality show, který hýbe Českem. V článku se ale dočtete i o jejich fungování v zahraničí. Jinak děkujeme za utěšeně rostoucí korespondenci se zajímavými podněty a za inspirativní debatu na našich internetových stránkách.

v35.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 40 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v35.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 40 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Erik Tabery

šéfredaktor

erik_novy
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 2056
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte