Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Uplynuly tři roky od útoku al-Káidy na USA. U Náměště se zřítil vrtulník a v jeho troskách zahynulo šest britských vojáků pobývajících tu v rámci společného mezinárodního cvičení Létající nosorožec. Vláda vytvořila komisi na přípravu reformy důchodů. Experti Světové banky napsali ve své výroční zprávě, že Česko stagnuje, a zařadili republiku na poslední místo v reformním žebříčku zemí východní Evropy a Střední Asie. Nahá žena procházející mezi regály se zbožím šokovala plzeňský Kaufland. Velká Británie je země, která je odlišena od evropského kontinentu Kanálem. To jsme si říkali společně se všemi politiky, které jsem v Británii potkal, prohlásil prezident republiky doc. ing. Václav Klaus DrSc. po příletu z návštěvy Londýna; krátce nato pak Klaus odcestoval do Kazachstánu, kde sice nevydobyl osmimiliardový státní dluh, ale dostal čestný doktorát na univerzitě v Alma-ty. Ministerstvo sociálních věcí se rozhodlo, že ve svých ústavech bude na rozdíl od ministerstva zdravotnictví dál lidi zavírat do klecí a sítí. V Bíteši vypukly hody. Nezkušené mládě výra se na nočním lovu srazilo s vlakem a zahynulo u Zábělé. Rudy Kraj „Mlátička“ přijal nabídku hamburské stáje Universum a stal se profesionálním boxerem. Statistikové zjistili, že Češi si kupují čím dál dražší dovolenou. Nezávislá evropská komise vedená bývalým finským prezidentem Marttim Ahtisaarim doporučila v Bruselu členským zemím…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 41 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

v38.gif • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 41 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.