Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1566.gif
mobrazek_1566.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1566.jpeg
Fotografie: Kresba: Pavel Reisenauer • Autor: Respekt

Do teplých krajin odletěli rorýsi a vlaštovky. Začala škola. Průměrný měsíční plat vyskočil na 17 817 korun. Po krachu cestovky Travel Market uvízlo čtyři sta českých turistů na plážích Bulharska. Grossova vláda zahájila práce na novém rozpočtu pro příští rok. Ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach navrhl, aby lidé, kteří nechtějí pracovat, dostávali životní minimum v naturáliích. Nejlépe prodejní jsou mladíci odchovaní z vlastních zdrojů, naopak nejhůř se prodávají muži středního věku dobrého ligového jména, prozradil MF Dnes fotbalový agent Pavel Zíka poté, co miliardovým přestupem Wayna Rooneyho z Evertonu do Manchesteru nastalo oživení na zahraničním i domácím trhu s fotbalisty. Česko navštívil britský ministr zahraničí Jack Straw. Bývalá miss a mluvčí ODS Michaela Maláčová koupila licenci na pořádání soutěže krásy. Ubylo drobných akcionářů. Ministr spravedlnosti Pavel Němec zprostil funkce státní zástupkyni Petru Tittkovou, která nedávno při ranním pokusu zaparkovat svůj vůz u Krajského státního zastupitelství v Ostravě nabourala do několika stojících aut a po dýchnutí do balonku se ukázalo, že před jízdou vypila zhruba deset dvanáctistupňových piv. Nevylučují útok, ale nemohou jej ani potvrdit – mají menší okno, prohlásila před soudem obhájkyně dvou teď již bývalých policistů obžalovaných z toho, že předloni na obchůzce po Václavském náměstí v Praze zbili namol opilí…

v37.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 43 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v37.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 43 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte