Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_2028.gif
mobrazek_2028.gif • Autor: Respekt

vobrazek_2028.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer • Autor: Respekt

Devětatřicetistupňové vedro v Kopistech u Tušimic překonalo dosavadní český teplotní rekord. Pošta dovolila pošťákům chodit v kraťasech. Státní hygiena oznámila, že polovina českých koupališť je napadena sinicemi a lidé by se v nich neměli koupat. Na přejezdu u Zlatých Hor se bez následků na životech srazil traktor s vlakem. Václav Fischer zažehnal hrozbu exekuce. Táhněte do hajzlu, prohlásil k novinářům před budovou pražského soudu jeden ze čtyř bílých českých mládenců, které předtím soudkyně Iva Diepoltová pokárala dvouletou podmínkou za to, že v přesile, z čistého rasismu a chuti zabít brutálně zbili na ulici osamělého romského studenta. Zemřela Jiřina Rumlová. Z nebe padaly stovky hvězd. Státní zastupitelství rozhodlo, že český bůh sice zmlátil spoluhráče během zápasu v in-line hokeji, ale k soudu nemusí, protože to v jeho případě byl jen přestupek. Noviny přinesly zprávu, že při autonehodě u Minneapolis zahynul Herb Brooks. V Těnovicích u Plzně meditovali tuzemští buddhisté. Václav Klaus tak dlouho během dovolené v Karlových Varech zapomínal pít vodu, až bylo nutné převézt jej s dehydratací do nemocnice. No když vás mučí, tak zkřivíte obličej, cítíte bolest a máte pocit, že svět se zúžil do jediného momentu ostrého předmětu, který vás rozdírá – v tom smyslu bych řekl, že ho ta média mučí, odpověděl tiskový tajemník prezidenta republiky Petr Hájek na otázku týdeníku Strategie,…

v34.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 40 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v34.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 40 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte