Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Proběhly volby. Pravice získala 45 % a levice 43 % hlasů. Republikáni a důchodci se nedostali do parlamentu. Na vrcholcích Šumavy a Krušných hor roztál sníh. Na Moravě u Holešova se začal stavět nový uprchlický tábor. V Praze pokračovalo líčení s bývalým příslušníkem StB Ladislavem Máchou, který v roce 1950 umučil při výslechu faráře Josefa Toufara. Na prvním místě žebříčku stovky českých firem s největšími tržbami se umístila automobilka Škoda. Rybáři z Moravského rybářského svazu vyhlásili válku pytlákům. Jan Kollert nahradil Richarda Salzmanna ve funkci ředitele Komerční banky. Romo Fulnek zvýšilo výrobu praček. Televize Nova získala od neznámého zdroje soukromý dopis, ve kterém před časem prezident Václav Havel sdělil předsedovi ODS Václavu Klausovi, že předseda ČSSD Miloš Zeman je unaven a nebude po volbách usilovat o premiérské křeslo. Miloš Zeman v reakci na to oznámil, že to bylo kdysi, ale že teď už se zase cítí zcela zdráv. Assa Abloy koupila FAB a stáhla jeho akcie z veřejného trhu. V Nymburce hořelo silo. BIS varovala vládu před nebezpečím teroristických útoků. Závazky Všeobecné zdravotní pojišťovny dosáhly výše osm set milionů korun. Mladý český holohlavý vlastenec kopl na nádraží v Kolíně do ledvin Roma za to, že se prý na něj „nenávistně díval“. Věra Chytilová opustila pražský magistrát. Město Olomouc udělilo stotisícovou pokutu chemičce Farmak. Vím, že jsem říkal, že pokud mě nevezmou v Černošicích, tak už do ODS nevstoupím, ale Řevnice jsou tak…

26.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 23 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

26.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 23 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte