Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Skončil letní čas. Změnou loga z klubíčka na spirálu oslavila televize NOVA tisíc dnů své existence. Hokejisté pražské Sparty onemocněli úplavicí. Ministerstvo zdravotnictví navrhlo zakázat zákonem zkoušky nových léků na lidech mladších 18 let. Neznámý pachatel znásilnil ženu v tachovském kostele sv. Václava. Prezident Václav Havel a premiér Václav Klaus spolu na společném obědě v pražské restauraci Rusalka jednali o tom, jak zlepšit chování úředníků k veřejnosti. V litvínovské rafinerii explodovala nafta. Ministr životního prostředí Jiří Skalický podepsal v Bonnu se svou německou kolegyní Angelou Merkelovou šest dokumentů o česko-německé spolupráci při ochraně životního prostředí. Zlevnil cukr. Potřebuji více pískat a u nás k tomu není příležitost, vysvětlil novinářům náš nejúspěšnější fotbalový rozhodčí Václav Krondl, proč uvažuje o odchodu do Bavorska. Tatra Kopřivnice zdvojnásobila výrobu nákladních aut. Opavský magistrát se dohodl se sokolníky z Kyjovic na společném boji proti havranům v okolí města. Emil Juliš a Ludvík Kundera dostali státní cenu za literaturu. Zbrojovka Vsetín vyhrála soutěž na dodávku 159 speciálních leteckých děl české armádě. Do práce v olomouckém Ústavu imunologie se vrátil jeho přednosta Evžen Weigl, kterého před dvěma měsíci postřelil lékař žádající zde bez úspěchu o zaměstnání. Jde o úplně běžný postup, který přírodě vůbec neškodí, komentoval ředitel české pobočky British Airways Mark Dunkerley fakt, že letadlo jeho…

44.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 23 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

44.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 23 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte