Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Reklama

Často hledáte, jak…

Tiskové zprávy

Týdeník Respekt pořádá na Letní filmové škole besedu

Týdeník Respekt pořádá v rámci Letní filmové školy v Uherském Hradišti besedu na téma A zato stáří, to je Řím... Beseda, které se mimo dalších zúčastní i exprezident a dramatik Václav Havel se koná dne 21. července 2007 od 14.30 v kině Hvězda v Uherském Hradišti.

Týdeník Respekt pořádá v rámci Letní filmové školy v Uherském Hradišti besedu na téma „A zato stáří, to je Řím…“. Beseda, které se mimo dalších zúčastní i exprezident a dramatik Václav Havel se koná dne 21. července 2007 od 14.30 v kině Hvězda v Uherském Hradišti.

„Letní filmová škola je určena především mladým tvůrcům a proto jsme se rozhodli, že by k tvůrčí činnosti měli něco říci i starší a zkušenější,“ uvádí k tématu besedy spisovatelka a redaktorka týdeníku Respekt Tereza Brdečková, která bude setkání moderovat. „Naši hosté vědí, jaké je tvořit v pokročilém věku. V jejich případě by bez jejich prací a zralých názorů společnost byla chudší. Stojí za to s nimi být a bourat mýty o stáří, které patří do starého železa,“ dodává T. Brdečková.

Debaty týdeníku Respekt a Letní filmové školy se dále zúčastní socioložka Jiřina Šiklová, spisovatel A. J. Liehm, sociolog Miroslav Petrusek a psycholog, spisovatel a filmový teoretik Ivo Pondělíček

***

Kontakt:

Vladimír Bystrov

mediální zástupce týdeníku Respekt

Bison & Rose Public Relations

tel.: +420 233 014 040

GSM: +420 777 130 788

[email protected]

Doplňující informace:

Týdeník Respekt si od svého vzniku v roce 1990 udržuje pozici vlivného názorového týdeníku. Na svých stránkách shrnuje a analyzuje nejdůležitější politické, ekonomické a kulturní zprávy z České republiky a ze zahraničí. Dobré jméno Respekt získal zejména díky investigativní a reportážní žurnalistice. Týdeník vychází v nákladu 25 tisíc kusů a každý týden ho čte 88 tisíc čtenářů.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].