Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Reklama

Často hledáte, jak…

Sousedé

Nejlepší čokoláda

Musí to být muži s rovnými vlasy, kteří nemají rádi sladké. Koho vlastně máme na mysli? Nákupčí mezinárodních obchodních sítí, kteří vybírají a objednávají zboží do českých obchodů.

Pokud například vejdeme do jednoho z obchodů nějaké mezinárodní sítě s oblečením a dopředu nevíme, jestli jsme v Česku nebo v Německu, stačí zabrousit do oddělení se sukněmi. Pokud jsou sukně pod kolena, měli bychom s prodavačkami mluvit německy a pokud se délka sukní naopak spíše podobá širšímu pásku, jsme bezpochyby u nás. Obliba Češek v kratších sukních je známá, proč ale nákupčí nemyslí i na ty ostatní? Mohl by to tedy klidně být důkaz proto, že nákupčí jsou muži, kterým se prostě krátké sukně líbí víc než ty delší, a proto je cíleně vybírají.

S podobnou situací se setkáme i v drogériích. Ačkoliv najdeme v regálech na první pohled v Česku i v Německu shodné zboží, na pohled druhý se nabízené produkty velmi liší. Nevím, jestli je statisticky více žen s vlnitými a kudrnatými vlasy za hranicemi nebo u nás, ale každopádně se v Německu (ve stejných sítích) dá koupit daleko více specializovaných přípravků na péči o vlnité a kudrnaté vlasy. Ze zkušeností mnohých žen s kudrlinami má nejlepší vlasovou kosmetiku (běžně dostupnou v drogériích) jedna britská firma. Ta na českém trhu - stejně jako produkty pro kudrliny známých značek - ale nějakou záhadou chybí. Mají tedy nákupčí rovné vlasy?

Ať už je to s délkou sukní nebo přípravky na péči o kudrnaté vlasy náhoda nebo ne, je stoprocentně jisté, že nákupčí prostě nemohou rádi mlsat. Ačkoliv v potravinách, v regálech s cukrovinkami, najdeme nespočet různých čokolád a také několik druhů čokolády Milka, rozhodně tam chybí její nejchutnější druh – Milka Noisette. Kdyby někdy nákupčí Noisettku ochutnali, určitě by Čechy o ní neochuzovali. Škoda, že asi nemají rádi sladké.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].