Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt mimo Respekt

Milé čtenářky, milí čtenáři

Rád bych vám poděkoval za to, že díky vaší pozornosti se týdeník Respekt stal absolutním vítězem soutěže <u><a href="http://www.uvdt.cz/default.aspx?news=1&section=48&article=408" target="_blank">Časopis roku</a></u>. Vedle toho zvítězil i v kategorii časopisů, které prodají náklad od 25 do 50 000 výtisků.

erik_vetsi.jpg
erik_vetsi.jpg • Autor: Milan Jaroš

Ocenění by nebylo možné bez vás, protože pro získání ceny je důležitý zájem čtenářů. Mnozí nás před lety varovali, že pro seriózní týdeník se v Česku nenajde dostatek chytrých lidí. Jsme rádi, že to není pravda, a že je vás stále více a doufáme, že další si k nám najdou cestu.

Pokud Respekt znáte jen z webu a rádi byste se s ním seznámili, je možné získat jedno ukázkové číslo zdarma. Více informací Vám rádi poskytnou zaměstnanci našeho zákaznického centra na čísle 800 11 00 22 nebo na adrese predplatne@economia.cz. Pokud si budete chtít Respekt rovnou předplatit, stačí vyplnit objednávku na webových stránkách predplatne.respekt.cz.

Vážení a milí, ještě jednou děkujeme,

Erik Tabery, šéfredaktor

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Erik Tabery

šéfredaktor

erik_novy
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 2016
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte