Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Redakce

Vychází nová aplikace Respektu pro Android a iOS

Není důležité, kde čtete, ale co čtete

Dnes vychází zcela nová aplikace Respektu pro mobilní telefony a tablety. Najdete ji v App Store pro iPhony a iPady, stejně tak v Google Play pro zařízení s operačním systémem Android. Stávajícím uživatelům aplikace stačí provést aktualizaci. Další vydání Respektu už budou přibývat pouze v nové verzi, aktualizace je tedy nutná.

A co nová aplikace nabízí?

  • Rychlá a snadná cesta ke všem článkům Respektu (z tištěného vydání i z webu Respekt.cz).
  • Každý den nový obsah. Analýzy a komentáře k aktuálním událostem.
  • Pondělní vydání týdeníku Respekt dostupné už v neděli.
  • Audioverze textů, fotogalerie, videa a podcasty.
  • Sdílení a záložkování článků.
  • Noční režim, o který jste si psali.
  • A mnoho dalšího už nyní či v dalších verzích aplikace.

Pro aktivaci vašeho předplatného se stačí v aplikaci přihlásit (v případě, že máte předplatné přes Respekt), případně Obnovit nákupy (tlačítko najdete po kliknutí na Koupit vydání), pokud máte předplatné přes Apple či Google. Nastane-li problém s aktivací vašeho předplatného či nákupy, obraťte se prosím na předplatitelskou linku na adrese [email protected].

Aplikace je dostupná pro iOS 10.3 a výše. Pro Android ve verzích KitKat 4.4 a výše. Bohužel není v našich možnostech podporovat zastaralé verze operačních systémů. Pokud by se vás tato změna dotkla a nebude na vašem zařízení možné aplikaci aktualizovat a používat, napište prosím tuto informaci na [email protected]. Nabídneme vám kompenzaci.

Při aktualizaci na novou verzi nelze bohužel převést vaše uložené články v záložkách. Změnu děláme mj. proto, aby se tato situace příště už neopakovala. Nově budou záložky svázané s vaším účtem. Budou tedy zálohované a zároveň je máte dostupné na webu - cokoli si uložíte v aplikaci, uvidíte i tady.

Není důležité, kde čtete, ale co čtete.

Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a připomínky, které jsme se snažili co nejvíce zapracovat do této verze aplikace. Budeme rádi, když budete naši aplikaci hodnotit a psát k ní recenze. Budete-li s ní spokojeni, moc nám pomůžete, když o ní dáte vědět také svým známým na sociálních sítích. Aplikaci budeme v následujících týdnech ještě dolaďovat, prosíme tedy o shovívavost, když nebude vše fungovat zcela bezchybně. Pokud budete potřebovat naši konzultaci nebo máte k aplikaci jakoukoli připomínku, napište nám na [email protected].

Za redakci Respektu

Michal Ischia, produktový manažer

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].