Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Projekt FUTURA

Umění dialogu a argumentace

Pro všechny zájemce o „umění mluvit“ pořádá přednášku a praktický kurz Městská knihovna ve spolupráci s odborníky na komunikační dovednosti.

Pro všechny zájemce o „umění mluvit“ pořádá přednášku a praktický kurz Městská knihovna ve spolupráci s odborníky na komunikační dovednosti. Kurz ocení nejen ti, kteří znalost komunikační strategie potřebují v zaměstnání, ale také všichni, kteří si uvědomují, jak moc je umění komunikace důležité v běžném životě.

Přednáška, pořádaná ve spolupráci s řečnickým klubem Agora se zaměří na umění vést dialog, pokládat vhodné otázky a argumentovat. Součástí úspěšného dialogu je také nutnost vyrovnat se s odlišnými názory a reagovat na ně.

Jednodenní seminář bude zaměřen prakticky. Jeho součásti bude mimo jiné trénink komunikačních technik a odstranění nevhodných nonverbálních prvků. Účastníci dostanou příležitost procvičit si veřejné vystupování pod vedením lektorky Marty Hrachovinové.

Ta jim poskytne důležitou zpětnou vazbu na základě analýzy chyb a předností vystupujících. Cílem kurzu je především získat praktické dovednosti a schopnosti. O akce je velký zájem, účast na praktickém kurzu je nutné si předem rezervovat na http://lu.mlp.cz/. Kurs se koná v sobotu 15. března od 10:15 do 16:00.

Článek vznikl v rámci projektu Futura financovaného Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem ČR a hlavním městem Praha. Projekt realizuje Respekt Institut.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte