Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Redakce Opravy

Opravy 39/2018

V  rubrice anketa k nechtěnému výpadku v odpovědi Prokopa Bartoníčka. Odpověď měla správě znít takto: Fenomén zapomínání zásadních momentů dějin je čím dál znatelnější, není divu, je to přirozený vývoj. Připomínky zásadních situací, postojů, chyb či zkušeností se ale nesmějí vytrácet rychle. Klasický pomník v budoucnosti stačit nebude. Pojmy jako interakce, imerzní architektura, augmentovaná realita či snad alespoň haptická zkušenost budou hrát čím dál zásadnější roli, tedy pokud opravdu chceme dalším generacím umět něco vysvětlovat a připomínat. Proto se domnívám, že by se na Smíchov měl v adekvátní formě vrátit tank číslo 23, původně umístěný v roce 1945, později v roce 1991 přetřený narůžovo Davidem Černým. Součástí instalace by byla i akce. Zástupci všech aktuálních poslaneckých klubů by se pak museli každoročně společně umazat od barev a obnovit jeho růžový nátěr.

Za chybu
se omlouváme.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte