Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Kavárna

Slavnostní otevření druhé Respekt kavárny

Respekt institut o.p.s. a Respekt Publishing a.s. chystá otevření další Respekt kavárny. Po liberecké Respekt kavárně v Knihkupectví a antikvariátě Jaroslava Fryče přichází na řadu druhá a to v pardubickém Klubu 29.

Společně s otevřením pardubické Respekt kavárny proběhne kulturně-debatní večer, který se koná 27.5.2008 od 17.30 v prostorách pardubického Divadla 29. V první části večera bude uspořádána veřejná debata na téma budoucnost českého vysokého školství za účasti ministra školství Ondřeje Lišky (Strana zelených), stínového ministra školství Jiřího Havla (ČSSD), rektora Univerzity Pardubice Jiřího Málka a profesora ekonomie Jana Švejnara . Debata se zaměří na připravovanou reformu českého vysokého školství. Budou diskutována témata jako např. spolupráce VŠ a soukromého sektoru, podpora vědy a výzkumu VŠ, zvýšení kvality vzdělávání na VŠ. Po debatě vystoupí pardubická kapela Double Bubble (stylově se kapela profiluje jako rock obohacený o prvky jazzu, soulu a funky).

Slavnostní otevření Respekt kavárny v Klubu 29 proběhne mezi veřejnou debatou a koncertem kapely Double Bubble. Jan Ruml pronese přípitek za účasti hostů veřejné debaty.

Večer je pořádán ve spolupráci s Divadlem 29 pod záštitou radního Pardubického kraje Miroslava Brýdla. Vstup je zdarma.

Video ze slavnostího zahájení otevření druhé Respekt kavárny.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].