Sklání se nade mnou. Cítím na obličeji vůni jejího dechu. V přítmí jí nevidím do obličeje, tak alespoň občasný záblesk očí proti zbytku světla nutí mozek syntetizovat představu, jak je asi krásná, když je na denním světle. Sedí mi obkročmo na břiše a v dlaních drží moji hlavu. Dole je ještě oblečená, nahoře už nikoli. Když mi hlavu pustí, škádlivě mě lechtá na hrudníku hřívou svých vlasů, když s nimi pohodí na obě strany. Už dávno sundala i moje tričko. Svými teplými dlaněmi se mi opírá o prsa. Střídavě je přibližuje a oddaluje, aby umocnila kouzlo toho jemného doteku. Velmi pomalu se ke mně přiblíží a dotkne se špičkou svého lehce studeného nosu toho mého… S narůstající délkou spánku se můj non-REM alespoň na chvíli vystřídá s REM. A s ním i sen těsně před probuzením. Ale jaký sen? Kdo to byl? Sakra! Já ještě nechci vstávat! No jo, už jdu…

Než abych hledal cizí erotickou inspiraci, sáhl jsem po ukázce z vlastní tvorby. Ženské sexuální zdraví však nahlížím jako kterýkoli jiný, možná lehce poučený laik. Takže v knize Nebe nad Jemenem, v mé šesté misi a v patnáctém jejím dni věnuji snovou formou sotva odstaveček tomuto tématu. Pokud se systematicky zabýváme prevencí, sex v ní hraje nezastupitelnou roli. Na rozdíl od mnohých jiných preventivních programů ale není nepříjemný, v rámci partnerských vztahů je bezplatný. Do své nabídky ho ale zdravotní pojišťovny nemají zařazený, byť má kladný efekt na mnohé zdravotní parametry. Posuďte samy, dámy!

V duchu…

1_obalka_R20
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 41 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

1_obalka_R20
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 41 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Tomáš Šebek

externí redaktor, na zdraví

sebek
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 73

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte