Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Společnost Respekt - despekt

Respekt • Despekt

Nejen lavičky
Nejen lavičky

Ústavní soud zrušil vyhlášku v Mostě, která nepovolovala sezení mimo lavičky; sednout si na zídku, palisádu apod. zařazovala mezi tzv. škodlivé činnosti. Výjimku měli pouze zdravotně postižení nebo lidé stižení náhlou nevolností. Ústavní soud už předloni zrušil obdobné zákazy v Litvínově a Varnsdorfu. Podle něj města „sedacími vyhláškami“ překračují svou působnost vymezenou zákonem.

Reklama
Reklama

Křest nekřest
Křest nekřest

Ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) sklidil kritiku za to, že pokřtil knihu bývalého předsedy komunistů Miroslava Grebeníčka o církevních restitucích. Staněk se pak na svém Twitteru bránil, že k zúčastněným pouze pronesl pár vět o tom, že žijeme v demokratické společnosti, v níž lze vyjadřovat různé názory. V každém případě podporovat svou přítomností akce člověka, který zpochybňuje např. oběť Jana Palacha, je přinejmenším nevkusné.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte