Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Štědrý Lidl

Průměrná mzda prodavačů a prodavaček v řetězci Lidl se od března zvýší na 24 897 korun při plném úvazku. Vydělají si tak o 18 procent víc než dosud. Lidl je zároveň jediný řetězec, který o výši mezd mluví otevřeně. Podle znalců oboru je to tím, že lidem platí nejvíc. Ženy a muži „za pultem“ se tak přiblíží průměrné mzdě v Česku, která je zhruba 27 tisíc korun.

Despekt:

Budvar nade vše

Registr smluv byl, slovy poslance Jana Farského (Starostové), který ho prosadil, „vykostěn“. Z povinnosti zveřejňovat smlouvy vypadly všechny firmy, kde má stát, kraj nebo obec většinu. Klíčovou roli v této neblahé změně hrál lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka. Právě on vykosťování rozběhl, když chtěl výjimku pro národní podnik Budvar a v jeho zájmu pak hlasoval pro vynětí všech srovnatelných firem.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte