Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Školné pro lékaře

Vláda schválila mimořádný výdaj 3,3 milionu korun na zaplacení studia deseti nigerijským studentům lékařské fakulty Karlovy univerzity, kterým po dvou letech přestaly úřady jejich vlasti hradit školné. „Chápeme to jako humanitární pomoc zemi, která lékaře skutečně potřebuje, protože je těžce zkoušená Boko Haram a také celou řadou vážných nemocí,“ řekl k věci ministr zahraničí Lubomír Zaorálek

Despekt:

Dušek za 0,– Kč

Žádné soukromníky na dráze, jen kořistí, řekl si Jaromír Dušek (bývalý železničářský odborář a dnes náměstek pardubického hejtmana). Tak sáhl do svých náměstkovských pravomocí. Za nula korun objednal dva vlaky navíc u Českých drah, které budou na trati překážet konkurenčnímu RegioJetu, a ČD tak zůstane monopol mezi Prahou a Brnem. RegioJet kontroval tím, že stejnou nabídku podal kraji také.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte