Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

Dobrá práce
respekt • Autor: Respekt

Co dřív nešlo, najednou jde

Ve městech je někdy dobré myslet na jejich obyvatele. A třeba to není až tak těžké a drahé. V Brně po letech čistí od bodláků starý fotbalový stadion, radnice Prahy 7 usiluje o převedení vltavského nábřeží do své správy. Důvod obou aktivit by nás možná po letech vlády ODS a ČSSD v obou městech nenapadl: vytvořit prostor pro zábavu, sport nebo jen procházky místních lidí. 


DESPEKT

Hazard
despekt • Autor: Respekt

Nesnesitelná lehkost mlčení

Scházet se s prezidentem republiky je od jisté doby výzva. Každý by si měl rozmyslet, co udělá, až hlava státu někoho v jeho přítomnosti pozuráží nebo mu popřeje smrt. To druhé se na Pražském hradě stalo minulý týden vítězům národní vinařské soutěže Salon vín. Ti ale zřejmě nepřemýšleli, protože si s prezidentem po jeho řečech připili a beze slova či gesta protestu se rozjeli domů. Anebo je tu ještě druhá možnost: mlčeli, protože s prezidentem souhlasí.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte