Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

Dobrá práce
respekt • Autor: Respekt

Na tohle se nechci koukat

Všichni noví náměstci primátora Ústí nad Labem nechali ze svých kanceláří odstranit obraz prezidenta Miloše Zemana. Prohlásili, že šlo o spontánní rozhodnutí, jež učinili po prvním vstupu do kanceláře. My k tomu dodáváme: Je dobře, když velmi konfliktní a agresivní prezident narazí na odpor lidí, kteří si nemíní nechat všechno líbit. Dva zmínění náměstci jsou z hnutí PRO!Ústí, jeden z ANO.


DESPEKT

Hazard
despekt • Autor: Respekt

Jiná kulturní úroveň paní Vrbické

Majitelé nové muslimské modlitebny v Karlových Varech požádali členy kolaudační komise, jestli by se nemohli zout do ponožek, protože v modlitebně je nově položený koberec a do muslimských svatostánků se v botách nechodí. „Jsme na staveništi, takže se odmítám zout. Tohleto fakt nehraju. Jsme na jiné kulturní úrovni,“ odpověděla přítomná hygienička Helena Vrbická.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte