Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT


RESPEKT

Slovenské zastání čínskému disidentovi

Bratislavská recepce k výročí založení Číny probíhala minulou středu vcelku fádně až do okamžiku, kdy se poslanec Ondrej Dostál pokusil čínskému velvyslanci předat knihuv ězněného čínského disidenta a právníka Kao Č’-šenga. Nepovedlo se a Dostál byl z večírku vykázán. Vytrvalost se nicméně cení. Dostál byl už před dvěma lety zadržen slovenskou policií při demonstraci proti návštěvě čínského prezidenta.

 

DESPEKT

Školné na dřevo

Vláda, která až dosud oficiálně mluvila o zavedení školného s odloženým splácením, nyní otočila a počítá s okamžitými platbami od studentů ještě v průběhu studia. Až dvacetitisícové roční školné čeká vysokoškoláky už od roku 2013. Plán, kdy by absolventi dosáhli určité výše platu, a teprve potom začali školné splácet, zněl logickya měl i širší podporu. Novinka zavání namísto zkvalitněním českého školství spíše snahou zalepit děravý státní rozpočet.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte