06_respekt_foto_archiv_Radomira_Michniaka_R43_2010_n.jpg
06_respekt_foto_archiv_Radomira_Michniaka_R43_2010_n.jpg

RESPEKT

06_respekt_foto_archiv_Radomira_Michniaka_R43_2010_s.jpg
06_respekt_foto_archiv_Radomira_Michniaka_R43_2010_s.jpg
Ostravská ODS odmítla podpořit Janáčkovou

Ostravská ODS se postavila proti svému předsedovi Petru Nečasovi, který doporučil voličům, aby ve druhém kole senátních voleb dali hlas raději nezávislé kandidátce Lianě Janáčkové než kandidátovi ČSSD. Janáčková proslula v minulosti nejapnými výroky na adresu Romů. „I kdyby to bylo sebevětší přání pana Nečase, tak lumpy do Senátu volit nebudu,“ prohlásil například Radomír Michniak, předseda jednoho z ostravských sdružení ODS. Nečas od podpory Janáčkové neustoupil ani poté, co vyšlo najevo, že senátorka rozesílá ve volební kampani spolu s letákem i sirky, což v době soudu s vítkovskými žháři vzbuzuje varovné konotace.

 

DESPEKT

06_despekt_Jaros_R43_2010_s.jpg
06_despekt_Jaros_R43_2010_s.jpg
Pavel Němec sháněl informace na ministra

Jeden by řekl, že Pavel Němec už nemůže ve svých praktikách klesnout níže. A přece se stalo. Koncipient z právnické kanceláře bývalého ministra spravedlnosti a člena takzvané justiční mafie sháněl přes detektivní agenturu kompromitující informace ze soukromí ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Informaci přinesla MF Dnes. Pavel Němec, jehož Pospíšil zbavil zakázek na ministerstvu spravedlnosti a který dlouhodobě zákulisně ovlivňuje dění v justici, tvrdí, že šlo o samostatnou akci jeho zaměstnance. Právě tomu se u tohoto muže ovšem nějak nechce věřit.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte