40_R21_tonda-_n.jpg
40_R21_tonda-_n.jpg • Autor: Respekt

Pár věcí připravuji. Vše ale vyplývá z toho, co mi přinesla nedávná minulost. Poslední půlrok jsme se ženou byli zaměstnaní návratem ze Španělska do Čech. Cosi nás poslalo ze dne na den za hranice. Tatáž moc nás stejným způsobem poslala po třech letech zase zpátky. Šli jsme tam s úmyslem zůstat tam napořád, začít znovu. Připadal jsem si totiž, že už mne nic zajímavého nečeká. Od loňského srpna jsme řešili peníze na stěhování, pronájem na vhodném místě. Bylo třeba obejít úřady ve Španělsku i tady a rychle rozběhnout práci. Dát klientům echo, že se se mnou lze opět v Praze scházet.

Okamžitě po návratu jsem toho hodně zapomněl. Prakticky ze dne na den se mi vykouřilo z hlavy, že jsme na jihu žili. Domnívám se, že to byl špílec mého podvědomí, jak se vyrovnat se změnou situace a podnebí. Odměnou za návrat mi je, že teď pracuji ještě víc v přírodě (nahrávám rozbory osobností za chůze v lese) a čerpám čistotu a sílu z půvabu českolipské vegetace.

40_R21_tonda-_s.jpg
40_R21_tonda-_s.jpg • Autor: Respekt
V únoru jsme s přáteli založili Českou astrologickou asociaci. Každý měsíc oslovujeme nového lektora s novým tématem přednášky. Svoji poslední přednášku o souvislosti mayského kalendáře a roku 2012 asi odprezentuji ještě vícekrát, o téma je zájem. Přinejmenším 8. června v plzeňském Divadle Dialog. 2. června k nám zavítá pan Jan Frank, který unikátně propojil astrologickou diagnózu s homeopatickou léčbou.

Letos na Velikonoce jsme si osvojili…

2010_obalka_R21
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 51 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2010_obalka_R21
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 51 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte