2009-593-mobr-hulovanahled.jpg
2009–593-mobr-hulovanahled.jpg • Autor: Respekt

2009-593-vobr-hulova.jpg
Autor fotografie: Pavel Reisenauer • Autor: Respekt

Grilled chicken AHC 96–63 bílé sklo je surovina s platnou parkovací kartou kterou v letech 2005 a 2006 za finančního přispění Evropské unie Air Malta se váš pes nemusí stydět bez omezení každý čtvrtek živá hudba Alpha management líbá jako Bůh Guerlain Beer 21. Zkrátka čtu. Tlačím kočár městem Praha a hltám její texty. Vlastně ne já, to čtečka v mé hlavě. Je na zabití. Proti rasistickým pogromům fitness vítáme vás kitchen, full of pleasant surprises prodejna klenotnických materiálů jewelry chytrá karta České spořitelny 6AO 7442. Moje čtečka se nezastaví před ničím.

Zchroupe vývěsní štíty stejně jako informační tabule, texty desek květnových padlých, úřední hodiny obchodů, jež mě ani v nejmenším nezajímají, a ano, ty samozřejmě, také reklamní slogany.

Oproti tomu teror bulváru v čekárnách u lékaře, to si dělám sama. Zodpovědnost za mé ruce je přece jen na rozdíl od očí bez diskuse jen má. Bulvár na stolku chňapnu a hltám s nepochopitelnou lačností, ačkoli vím předem, že mi potom bude zle jako po dortu s příliš tučným krémem.

V klidu mě nenechají ani plátky, co čekají ve stojanech u vchodu do metra. Ač třeba jen o realitách nebo kosmetice, nutkavé puzení mi nedá neprolistovat je na jezdících schodech. Dole u vlaků zas koukám v hloučku s ostatními na nástupištní televizi. Tu velkou, co se vždy krátce před příjezdem vlaku do stanice vypne, aby lidé tumpachoví informacemi při…

2009_obalka_R12
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 55 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2009_obalka_R12
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 55 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte