Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Výběr z webu

Znáš elektronické marketingové nářadí?

Máš dynamismus a pozitivní myšlení, se kterým bys se chtěl s námi podělit, máš odvahu oslovit konkurenci, jsi to ty? Chceš to dělat? Chceš to mít?

HACKER.BLOG.RESPEKT.CZ

Máš dynamismus a pozitivní myšlení, se kterým bys se chtěl s námi podělit, máš odvahu oslovit konkurenci, jsi to ty? Chceš to dělat? Chceš to mít?

Virální marketing je hitem v marketingové komunikaci dnešních dnů a vstoupit na nový trh, to chce bombu, řekla si zřejmě polská mBanka. Její české stránky www.mbanka.cz jsou totiž skvostem s virálním potenciálem, o kterém se běžným virálním spotům na českém trhu ani nesnilo. Jen se obávám, že se o něm původně nesnilo ani majitelům mBanky.

Web banky obsahuje v předstartovní fázi nějaké formuláře pro data mining, anketu a hlasování o nejlepší design (dizajn) platební karty mBanky. Budiž. Veselo nastává až poté, co se začtete do textů na stránce. Někdo se pozastaví už v chybě v claimu (Banky by měli), ale každý se může těšit na pravou žeň v sekci Nábor pracovníků, ze které jsou věty z perexu a nadpisu. Nemá smysl vypisovat všechny roztomilé nesmysly způsobené mechanickým překladem, který snad tým mBanky realizoval přes nějaký automatický překladač.

Ať už máte zájem o pozici Marketing Manažér / Marketing Manažérka a jste to vy, chcete to dělat, chcete to mít, nebo ne. A až se podíváte, budete mít asi chuť poslat tyhle stránky svým známým. Říká se tomu virální marketing (což není nic jiného než šíření sdělení sociální sítí) a rozhýbat ho není lehké. mBance se to myslím povedlo. Ale… chce to někdo dělat, chce to někdo mít s bankou, která si v dnešní…

200718-vobr-01_obalka_velka.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 49 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

200718-vobr-01_obalka_velka.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 49 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte