Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Scéna

Televize

mobrazek_1542.gif
mobrazek_1542.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1542.jpeg
vobrazek_1542.jpeg • Autor: Respekt

Loni běželo v kinech několik celovečerních českých dokumentů a tenhle týden máme šanci si dva z nich připomenout. Nočním ptákům je určena repríza první zdejší reality show s názvem Český sen. Reklamní akce Filipa Remundy a Víta Klusáka na neexistující hypermarket tehdy na prázdnou louku přilákala slušnou řádku zákazníků a jen taktak neskončila modřinami. Vysílá ČT 2 v úterý v 1.30 po půlnoci. A o den později se můžeme podívat na to, jak funguje jiný dobře promazaný stroj současného byznysu – obchod s ženskou krásou. Ženy pro měny mladé režisérky Eriky Hníkové sledují příběhy několika žen, pro něž je krása v životě důležitá, případně nedosažitelná. Místy bizarní vhled do světa plastických chirurgů nebo zaručených odtučňovacích kouzel nepostrádá humor a zajímavé téma, i když v pátrání po příčinách kolotoče krásy je občas nedůsledný a bez nadhledu. Snímek vysílá ČT 2 ve středu od 21.30.A znovu Woody Allen, i když tentokrát snad ani netřeba plýtvat slovy. Pamatujete si ještě spermii nešťastnou z toho, že se chystá výsadek? Nebo psychoanalytika zamilovaného do ovce svého klienta? Pokud je vám mezi dvaceti a osmdesáti, pak určitě. Kongeniální název Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat skrývá povídkový film, jenž vznikal jako parodie osvětářských sexuologických příruček, a Allen si v něm pro choulostivé téma sexu…

v37.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v37.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Petr Třešňák

redaktor

tresnak
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Od roku 1995 jich napsal/a 1528
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte