Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Památkáři schovali a zamkli korunovační klenoty. Prezident republiky se na Pražském hradě rozloučil

s odcházejícími členy prvního polistopadového Ústavního soudu. Planeta Mars se přiblížila na dohled k Zemi. Ministerstvo životního prostředí se rozhodlo zařadit Český les mezi chráněné krajinné oblasti. V Praze se konala soutěž o titul Neslyšící Miss World 2003. Vynálezcova pravnučka Elizabeth Walderová a starosta Dačic Ludvík Fabeš odhalili pamětní desku na domě, kde dačický cukrář Jakub Kryštof Rad před 160 lety objevil, jak z cukru dělat kostky. Třiadvacet mrtvých z českých silnic během prvního prázdninového víkendu doplnilo dalších dvaadvacet nebožtíků z víkendu druhého. Je to stále stejné: alkohol za volantem, agresivní jízda, nepřiměřená rychlost, přeceňování řidičských schopností, vypočetla důvody vytrvale rekordní české silniční úmrtnosti mluvčí policejního prezidia Blanka Kosinová. Vyšlo najevo, že ministr informatiky Vladimír Mlynář strávil s manželkou hezký víkend na karlovarském filmovém festivalu za peníze jeho ministerstvu podřízené firmy Český Telecom. Meteorologové oznámili, že už teď je sice hezky, ale opravdu teplé počasí teprve přijde. Pod jeho vedením vyrůstala plejáda sovětských a ruských diplomatů, kteří byli a jsou nositeli těch nejlepších tradic naší národní diplomacie, napsalo ruské ministerstvo zahraničí v nekrologu Stěpana Červoněnka, jednoho z předních aktérů invaze sovětských vojsk do Československa v roce 1968, který…

30.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 40 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

30.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 40 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte