Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Smrtná neděle ukončila vládu zimy. Přišlo jaro. Sdělovací prostředky oznámily, že se vlivem globálního oteplování odtrhl od Antarktidy ledovec velký jako Liberecko. Skupina křesťanských poutníků prošla křížovou cestu z Poteče na Dělanovec v Bílých Karpatech. Vítr na horách dosáhl síly vichřice. Dvě stě pětadvacet vojáků a vojaček liberecké protichemické obrany odletělo do Kuvajtu zapojit se do protiteroristické kampaně Trvalá svoboda. Františka Čermáková z Moravských Budějovic oslavila 107. narozeniny. Orlické lesy se vrátily do rukou Colloredo-Mansfeldů. Domnívám se, že i ve Spojených státech by měli vědět, co to je diplomatický pas - a oni mi přitom prohledali i můj kufřík! Proti tomu se prostě musím ohradit, nikoli snad jménem svým, ale jménem celého tohoto státu, vysvětlil ministr školství Eduard Zeman, proč vznesl oficiální protest proti tomu, že byl cestou na zimní olympijské hry v Salt Lake City americkými letištními kontrolami prohlížen bez ohledu na svůj ministerský titul stejně přísně jako všichni ostatní občané, a dokonce se prý musel několikrát zout. Rejem masek na Harusově kopci skončila u Nového Města na Moravě zimní lyžařská sezóna. Vedení ODS přišlo s návrhem odebrat veškeré státní dotace ekologům a chránit místo přírody český národ. Dospělý muž bez vodítka a bez náhubku ukopal zaběhnutého jezevčíka na sídlišti v Hanušovicích. Před polskou ambasádou v Praze demonstrovali zdejší anarchisté za propuštění svého kolegy Tomka Wilkoszewského, který si…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.