Literatura: V pondělí se bude v kavárně G+G diskutovat o knize Média a moc za účasti Jefima Fištejna a I. Válkové. O týden později proběhne v nedaleké Knihomolově literární kavárně literární večer s Jiřím Grušou.

Film: V kině Ponrepo každé úterý a čtvrtek probíhá Velký festival čínského filmu, který byl zahájen minulý týden. V pražském Rudolfinu lze shlédnout projekt Fast Forward seznamující návštěvníky s novým čínským videoartem z kontinentální Číny, Tchaj-wanu a Hongkongu.

Koncerty: Vlasta Redl zahraje v hudebním centru KD Opatov, tentokrát se skupinou, která se jmenuje „Každý den jinak“ (středa 2. února, 20. 00).

 - Už po deváté proběhne Rockový Zelený tulipán, tentokrát s oslavou sedmého výročí existence nakladatelství Maťa a křestem knihy Jana Pelce „. . . a výstupy do údolí“. K tanci i poslechu zahrají kapely A bude hůř, Pod černý vrch, Velvet Underground Revival Band a písničkáři Vlasta Třešňák a Sváťa Karásek (Palác Akropolis, pátek 4. února, 20. 00).

 - Ve stejný den pořádá pod názvem F. A. C. E. II klub Roxy ve spolupráci s Drop in benefiční taneční party na podporu dekriminalizace marihuany. Na seznamu účinkujících uživatelů jsou Djové Aiffel, Airto, Beax, Braun, Gonza, Ladya, Nika 77, Pavel Krejdl, Pluto a Skipworker. V plánu je také větší než malé množství módní show.

 - Neděle je ve znamení koncertu skupiny Už jsme doma, která je už skoro víc v Americe než doma. Nedávno vydala nové album Uši. Koncert se koná v…

v06.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 27 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v06.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 27 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte