Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Zemřel Josef Lux. Ústecká radnice zbourala zeď kolem romského ghetta v Matiční ulici. Na horách se rozjely lyžařské vleky. Rusko obvinilo Českou republiku z „neustálé a horlivé podpory separatistických sil v Čečensku“. Třebíčské náměstí ozdobil vánoční strom. Desetitisíce nespokojených lidí podepsaly petici „Děkujeme, odejděte“, kterou šest někdejších vůdců studentské revolty z listopadu 1989 nedávno vyzvalo Miloše Zemana a Václava Klause, aby odešli z politiky. Šestý souvislý pokles srazil vaz akciím na pražské burze. Policie zatkla bývalého ministra financí Ivo Svobodu i s jeho poradkyní Barborou Snopkovou a obvinila je z mnohamilionové zpronevěry. Ne, nechci to zjišťovat. Proč bych to dělal? Abyste měl radost? odpověděl místopředseda ČSSD a Svobodův nástupce ve funkci stranického pokladníka Karel Kobes na otázku Mladé fronty Dnes, zda by se neměl snažit o rozkrytí podezřelých machinací, kterých se při financování strany dopouštěl jeho zatčený předchůdce. Společnost První českomoravská komoditní uzavřela v Brně svůj supermarket Atlas a otevřela místo něj globalmarket Centrum. Na Karlově univerzitě se tři dny debatovalo o rehabilitaci Leopolda Hilsnera. Dva lupiči přepadli poštu v Bohuslavicích na Zlínsku. Spojené státy uvalily sankce na českou firmu Agroplast za to, že se kromě sponzoringu ODS zabývá i nelegálním vývozem zbraní do Severní Koreje. Já v tom nevidím problém, komentoval zástupce pražského policejního ředitele Vladislav Husák skutečnost, že…

49.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 28 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

49.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 28 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1969
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte