Jsme stranou neextrémní

Vážená redakce,v 17.čísle týdeníku Respekt vyšel v rubrice „Z domova“ článek Jaroslava Plesla o klubu Národně sociální mládeže, ve kterém jsou citovány názory předsedy tohoto klubu Otakara Ševčíka a Jana Malého.Naše strana se od názorů Otakara Ševčíka, zveřejněných v tomto článku, ostře distancuje a nesouhlasí s nimi. Chtěli bychom také uvést na pravou míru informaci, že Národně sociální strana propůjčuje Národně sociální mládeži svou pražskou kancelář a hradí nutné výdaje. Skutečnost je taková, že NSS se o aktivitách klubu NSM dovídá z tisku. Pokud vedení pražské zemské organizace propůjčuje svou kancelář klubu NSM a hradí jeho výdaje, děje se tak bez konzultace s vedením naší strany.Naše strana se považuje za ideového nástupce bývalé Československé strany národně socialistické, která byla vždy stranou neextrémní a státotvornou. Výroky vyslovené ve zmíněném článku námi otřásly a považujeme je za neslučitelné s tradicí i současným politickým a ideovým zaměřením Národně sociální strany.

20.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 28 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

20.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 28 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte