Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Komentáře

Už jsme tady! ...

...se znovu skandovalo v centru hlavního města. Pod hlavičkou "Ceaušeskovy buldozery v Praze ne!" se konala minulou středu 27.června na Staroměstském náměstí demonstrace. Pořádaly ji staré známé firmy - České děti, Pražské matky, Klub za záchranu Břevnova, Společnost PRAHA, anarchisté, Tvrdohlaví...

…se znovu skandovalo v centru hlavního města. Pod hlavičkou „Ceaušeskovy buldozery v Praze ne!“ se konala minulou středu 27.června na Staroměstském náměstí demonstrace. Pořádaly ji staré známé firmy - České děti, Pražské matky, Klub za záchranu Břevnova, Společnost PRAHA, anarchisté, Tvrdohlaví… U Husa se četla prohlášení Pražských matek a petice skupiny architektů Zlatí orli, požadující rekonstrukci Útvaru hl.architekta.V Praze se totiž bourá dál a vágní příslib, že éra panelového martyria skončí až v roce 1993, vzbuzuje velké obavy. Ty ještě podpořila právě probíhající výstava studií atelieru arch.Pragera v Galerii „d“ na Smíchově.

Pod názvem „Budoucnost Smíchova“ se tu návštěvníkům naskytne zkrušující pohled na mapy se zažlucenými domovními bloky a domy, které by měly být destruovány (jiné už vzaly za své kvůli ZÁKOSu). Pragerův přístup ke Praze je skutečně impozantní, což ocenili mj. i zmínění Zlatí orli, kteří přinesli na vernisáž pohřební věnec, jímž okrášlili obří model budoucího smíchovského centra. Nedejte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte se i vy podívat! (Besedy s autory tu mají být 11. a 18.7. v 16 hod.)A ještě k demonstraci. Průvod s transparenty a znovuoprášenými i aktuálně obměněnými hesly se za dunění tamtamů odebral ze Staroměstského náměstí před budovu Nové radnice. Primátora ani náměstků se demonstrantui nedočkali a dveřník jim nakvašeně přibouchl vrata před nosem. Nevadí - tahle akce rozhodně nebyla poslední!

v17.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 23 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v17.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 23 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte