Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Společnost Sociální sítě

České logo pro českou potravinu

Pětkrát z místního internetu a sociálních sítí

Logo pro českou potravinu
Logo pro českou potravinu • Autor: Respekt

Nemáte čas ani chuť sledovat patnáct hodin denně internet a sociální sítě? Nevadí - v tomhle pravidelném přehledu to dělám za vás. Kterých pět věcí zaujalo dnes?

1. Česká potravina s českým logem

Reklama
Reklama

Různých potravinových označení, rozlišení a log je stále málo, a proto ministerstvo zemědělství představilo Českou potravinu. Tohle označení budou moci nést jen výrobky složené výhradně ze stoprocentně českých, národních, vlasteneckých surovin. Na logo pro Českou potravinu vyhlásilo ministerstvo soutěž s odměnou 90 tisíc. Ministerstvo nebylo s žádným soutěžním návrhem spokojeno, vytvořilo proto vlastní logo, tedy spíše vlajku, pod kterou je nápis. Vzbuzuje to otázku, jak teprve musela vypadat loga, které ministerstvo nevybralo.

https://twitter.com/MarketingaMedia/status/626021859092525057

2. O2 versus Facebook

Ti, kteří se na internet připojují s O2, mohli zaznamenat, že jim poslední měsíc drhne Facebook. Jak se teď ukazuje, dobrá zpráva je, že na vině není jejich počítač; ta špatná ovšem je, že za ní může samotný operátor, který o ní už několik týdnů ví, aniž by svě zákazníky informoval. Návod na dočasné řešení zveřejnil Pavel Ungr.

3. Sbírá na naše děti prezident víčka?

Pěna dní: „Pan prezident vyjadřuje lítost, že se dosud nepodařilo nalézt 30 miliónů na Klokánky, které pečují o české děti, třebaže částka na pomoc imigrantům bude zřejmě řádově vyšší,“ řekl na tiskové konferenci mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček. Dost se to podobá oblíbenému internetovému A na naše děti sbíráme víčka. Nehledě na problematičnost samotných Klokánků by ale šlo odpovědět stejnou logikou: prezidentská kancelář žádá na rok 2016 navýšení rozpočtu o 68 milionu korun. Víte, kolik by za to bylo Klokánků?!

4. Vlastenecké básně

Novým facebookovým uměleckým projektem, který na své objevení teprve čeká, se staly Oldřichovy politicky nekorektní básně. Vlastenectví, tradiční hodnoty, boj proti vlastizradě - a to vše ve verších! Myslí to autor vážně, nebo je to jen další z řady humoristických kratochvílí kavárenských uživatelů sociálních sítí? Těžko říct, básník je každopádně plodný dost.

(ne)přispůsobivostKrádeže, vraždy, špínatuhle kulturu nám chtěj vnucovatprachy jim padaj do klínakdyž mi jdeme pracovattak nádherná je česká zemvy žijete tu s námiavšak nepatříte sem

Posted by Oldřichovy politicky nekorektní básně on Monday, July 27, 2015

5. Levné knihy s nápadem

Levné knihy jsou tradičně nápadité knihkupectví a jeho kreativní práce s prodávanými díly se na internetu často zmiňuje, nejvíc v souvislosti s neuvěřitelně levnými bilančními knihami Václava Klause. Tentokrát se pustilo do tématického řazení nahrávek významných státníků.

Poslední jemný dloubaneček, když už tomu osud přál.

Posted by Jan Vrobel on Monday, July 27, 2015

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte