Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Reklama

Často hledáte, jak…

Podcast: nový speciál Respektu o práci

Vlastnosti dobrých šéfů? Musí umět přiznat chybu, jít příkladem a být féroví

S personalistou a někdejším politikem Janem Bubeníkem o umění vést lidi ve firmách i veřejné sféře a cestách, jak prověřit jejich schopnosti

Autor: Liyao Xie
Autor: Liyao Xie

Lovec hlav Jan Bubeník a jeho firma Bubenik Partners hledá lidi do nejvyšších manažerských pozic pro firmy v Česku i zahraničí už přes dvacet let. Jak se za tu dobu proměnili šéfové i pohled zaměstnanců? V čem se liší manažerský styl mužů a žen a jak přispět k rovnocennému zastoupení? Jak se připravit na krizi a na co si dávat pozor při výběru šéfa? Je velký rozdíl vést lidi v soukromém sektoru a veřejné službě? Nejen o tom uslyšíte v podcastu.

Celý rozhovor s Janem Bubeníkem a řadu dalších textů o světě, kde trávíme nejvíc času, najdete v novém speciálu Respektu Jak se pozná dobrá práce? Zakoupit si ho můžete v tištěné formě (pošleme vám ho na vámi zadanou adresu) nebo v digitální podobě. Po nákupu vám budou zpřístupněny články speciálu v Archivu a také v aplikaci pro iOS/Android. V případě zájmu o obě verze je nutné si pořídit předplatné s členstvím v Klubu Respektu, které zahrnuje právě všechny Respekt Speciály (pokud chcete jen předplatné navýšit, napište žádost na [email protected]).

0:000:00
Přehrávač

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].