Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Soud s dezinformátory

Boží bojovníci u soudu s Tušlem a Čermákem

Peterková na podlaze, sirotek z balkonu a varování před prolitou krví

naxer • Autor: Matěj Stránský
naxer • Autor: Matěj Stránský

U jednací síně číslo 4322 soudu pro Prahu 8 je ve středu zvýšená ostraha Vězeňské služby a Justiční stráže. Soud opět projednává obžalobu na Patrika Tušla a Tomáše Čermáka, tentokrát za to, že v době covidové pandemie stalkovali, obtěžovali a slovně napadali šéfa České lékařské komory Milana Kubka. Příznivci obou obžalovaných, pro něž se při různé šíři obvinění a obžalob - za vyhrožování, hanobení Ukrajinců nebo šíření poplašných zpráv – vžilo označení “dezinformátoři”, se scházejí na rohu budovy. Je jich něco přes dvacet a vede je známý šiřitel hoaxů Pavel Zítko. Všechno nahrává dezinformační TV Raptor. 

Právě kvůli nim dnes vězeňská služba rozšířila bezpečnostní opatření u soudu: sál hlídají příslušníci vězeňské služby v helmách, s maskami přes tvář, hlídají i uvnitř jednacího sálu. Minulý týden skupina dezinfo-příznivců vylomila při soudním jednání s další členkou scénu Janou Peterkovou dveře jednacího sálu a na justiční stráž křičela “gestapo!”.

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si článek zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].